
Četrta tekma, četrta zmaga za Hribarjevo četo
Odbojkarji druge moške ekipe Calcit Volleyja so v četrtem krogu 2. DOL za moške v gosteh s 3:0 (9, 17, 22) premagali Korvolley Mislinjo. V prihodnjem krogu jih v soboto, 15. novembra, ob 18. uri v dvorani OŠ Stranje čaka obračun s Kočevjem.
Korvolley Mislinja – Calcit Volley II 0:3 (-9, -17, -22)
Mislinja – Center za zdravje in šport, gledalcev 50, sodnika: Ledenik, Kavnik.
Korvolley Mislinja: Torbica, Lichtenegger, Kimperk, Mi. Kac, Schifini Počej, Balažic, Ledinek, Martinc, Ma. Kac, Božič Zaveršnik (L). Trener: Vuk Delić.
Calcit Volley: Lenič, Peštaj Zevnik, Šoštar, Pavlinac, Sprogar, Rozoničnik, Okorn, Jensterle, Bičanič, Česen (L). Trener: Klemen Hribar.
Tudi po 14-dnevnem premoru so varovanci Klemna Hribarja nadaljevali svoj zmagoviti niz v drugoligaški konkurenci. Tokrat so bili brez izgubljenega niza boljši od Mislinjčanov, ki so v prvih treh krogih prišli do ene zmage. Že v prvem nizu so Kamničani napovedali, da jih bodo domači odbojkarji težko presenetili. V drugem, predvsem pa v tretjem nizu so Mislinjčani sicer nekajkrat zapretili, toda zmaga Calcit Volleyja ni bila vprašljiva.
»Zelo sem zadovoljen, kako so fantje vstopili v tekmo in kakšen pristop so imeli do nje. Predvsem to velja za prvi niz, ki smo ga praktično odigrali brez napak, nato pa je zbranost nekoliko popustila. Začeli smo več grešiti, kar se je poznalo v igri in končnem rezultatu. Domačini so se nam približali, vseeno pa moram čestitati svojim igralcem, da niso popuščali. Zelo dobro smo igrali v obrambi, prav tako smo v težkih situacijah našli prave rešitve, kar se je poznalo tudi na končnem izidu,« je po tekmi dejal Klemen Hribar, trener druge moške kamniške ekipe.