Špeline varovanke čakajo na novoletni premor

    Druga ženska ekipa Calcit Volleyja je v tekmi deveta kroga 2. DOL – zahod na domačem igrišču izgubila proti Krškem z 0:3 (-22, -20, -17). V prihodnjem krogu bodo v petek, 20. decembra, ob 17.30, v dvorani OŠ Jela Janežiča v Škofji Loki igrali proti Lubniku.

    Calcit Volley II – Krško  0:3 (-22, -20, -17)

    Stranje – Dvorana OŠ Stranje, gledalcev 50, sodnika: Dežman, Radovanović.

    Calcit Volley II: Premk, Somrak, Sitar, Vravnik, Hribar, Žvegla, Železnik, Đokić, Adrović Flisar, Hamidović, Albič, Varcar (L), Reflak (L). Trenerka, Špela Lužovec.

    Krško: Plazar, P. P. Pinoza, L. L. Pinoza, Kožar, Podgoršek, Peklar, Stanič, Mustar (L). Trenerka: Aleksandra Kožar.

    Kriza mladih kamniških odbojkaric se nadaljuje, saj že vse od tretjega kroga, ko so doma premagale Škofjeločanke, s katerimi bodo igrale v petek, niso okusile slasti zmage. Tokrat so jih v njihovi dvorani premagale Krčanke. Še najbolj izenačen je bil prvi niz, ko bi bil izid ob malce večji zbranosti lahko tudi drugačen, v preostalih dveh nizih pa so gostje zasluženo prišle do zmage.

    »Trenutno ne najdemo svoje prave igre, pojavljajo se nam napake, ki niso dopustljive in tako ne moremo prikazati kakovostne odbojke. Menim, da nam bo v tem težkem obdobju predvsem koristil tudi počitek, ki se približuje z novoletnimi prazniki,« je po novem porazu dejala Špela Lužovec, trenerka druge ženske kamniške ekipe.