Mini odbojka deklice II

    Mini odbojka deklice II

    #IgralecEkipaPoložaj
    Mlinar AnaMini odbojka deklice
    Vidič NejaMala odbojka deklice
    Ves Janja MihelaMala odbojka deklice
    Dejanović ĐinaMala odbojka deklice
    Klinar ŽigaMala odbojka dečki
    Klemen JulijaMala odbojka deklice
    Berk Skok TimStarejši dečki ISprejemalec
    Kimovec AnžeStarejši dečki IPodajalec
    Grkman KristjanStarejši dečki IBloker
    Vrtač BorStarejši dečki IPodajalec
    Erce GalStarejši dečki ILibero
    Cigoj OskarStarejši dečki IBloker
    Berlec AleksanderStarejši dečki IBloker
    Peštaj Zevnik MaksStarejši dečki IPodajalec
    Mihelčič MatevžStarejši dečki IPodajalec
    Kralj AljažStarejši dečki II
    Uhelj TilenStarejši dečki II
    Žele ŽigaMala odbojka dečki
    Kern MatevžMala odbojka dečki
    Mihelič ŽanaMini odbojka deklice II
    Erce NejaMini odbojka deklice II
    Jelovčan JulijaMini odbojka deklice II
    Liđan MelitaMini odbojka deklice II
    Jeras NikaMini odbojka deklice II
    Dolenec IrisMini odbojka deklice II
    Drnovšek AjdaMini odbojka deklice II
    Ćenanović AmelaMini odbojka deklice II
    Pavlova AnjaMini odbojka deklice II
    Abrić Ela LiliMini odbojka deklice II
    Porič EllaMini odbojka deklice II
    Ličina EnidaMini odbojka deklice II
    Učakar ŽivaMini odbojka deklice II
    Močnik IzaMini odbojka deklice II
    Demšar JulijaMini odbojka deklice II
    Radović LeaMini odbojka deklice II
    Komatović LiMini odbojka deklice II
    Hribar LinaMini odbojka deklice II
    Jenc LučkaMini odbojka deklice II
    Voronina MargaritaMini odbojka deklice II
    Regina MašaMini odbojka deklice II
    ŠKRBINC MAŠAMini odbojka deklice II
    Kralj NežaMini odbojka deklice II
    Jovanović NinaMini odbojka deklice II
    Matjažič NinaMini odbojka deklice II
    Divjak Soldo SaraMini odbojka deklice II
    Likozar Jurgec TisaMini odbojka deklice II
    Videc UlaMini odbojka deklice II
    Krajnc VeronikaMini odbojka deklice II
    Jelovčan JulijaStarejše deklice II
    Kuret NikaMala odbojka deklice III
    Novak EvaMini odbojka deklice II
    Jurin ŠpelaMini odbojka deklice II
    Alibegić LamijaMini odbojka deklice II
    Kučki JulijaMini odbojka deklice II
    Šifrer ElenaMini odbojka deklice II
    Domjan NežaMini odbojka deklice II
    Begulić AtiaMini odbojka deklice II
    Alibašić NajaMini odbojka deklice II
    Trčić EmanaMini odbojka deklice II
    Livadić AjlaMini odbojka deklice II
    Vukolić AnaMini odbojka deklice II
    Bartol AjdaMini odbojka deklice II
    Novak Eva ZarjaMini odbojka deklice
    Ševo FloraMini odbojka deklice
    Močnik InjaMini odbojka deklice
    Dolinšek IzaMini odbojka deklice
    Mali AjšaMini odbojka deklice
    Lisičič LarisaMini odbojka deklice
    Mali Žargi NejaMini odbojka deklice
    Galin NeliMini odbojka deklice
    Bajde NežaMini odbojka deklice
    Osolnik NežaMini odbojka deklice
    Cedilnik SaraMini odbojka deklice
    Rizvič SaraMini odbojka deklice
    Ficko VitaMini odbojka deklice
    Pangeršič ZalaMini odbojka deklice
    Cibašek ZaraMini odbojka deklice
    Novak ZojaMini odbojka deklice
    Mlakar VitaMala odbojka deklice
    Pibernik MarušaMala odbojka deklice
    Tonin MancaMala odbojka deklice
    Korač ZalaStarejše deklice III
    Meglič TajaStarejše deklice III
    Stele SaraStarejše deklice III
    Prezelj SaraStarejše deklice III
    Hibić RejhanaStarejše deklice III
    Adrović MilaStarejše deklice III
    Šubelj MašaStarejše deklice III
    Podobnik MancaStarejše deklice III
    Rozman LaraStarejše deklice III
    Rovanšek KlaraStarejše deklice III
    Skornšek KatjaStarejše deklice III
    Kališnik ŽivaStarejše deklice III
    Kranjc V. KatarinaStarejše deklice III
    Arh – Lovše KajaStarejše deklice III
    Railić JovanaStarejše deklice III
    Zupan JercaStarejše deklice III
    Hardi HanaStarejše deklice III
    Pernek EmmaStarejše deklice III
    Peterlin AnaStarejše deklice III
    Cestnik AljaStarejše deklice III
    Tepina AjdaStarejše deklice III
    Džanković AdrianaStarejše deklice III
    1Gadža PeterMala odbojka dečki
    1Planinšič UrošCalcit Volley [M]Podajalec
    1Lenič JernejCalcit Volley III [M]Podajalec
    1Mohorič KatjušaCalcit Volley II [Ž]Bloker
    1PODBREGAR ROKCalcit Volley II [M]Korektor
    1Sitar LeniMala odbojka deklice III
    2Skvarča JašaCalcit Volley III [M]Podajalec
    2Špoljarič ZalaCalcit Volley II [Ž]Sprejemalec
    2Duranović NailaMini odbojka deklice II
    2Rozman NežaMala odbojka deklice III
    3Kovač MaksCalcit Volley III [M]Bloker
    3Rituper LaraCalcit Volley [Ž]Bloker
    3TOPIČ TINACalcit Volley II [Ž]Podajalec
    3PODOBNIK TEOCalcit Volley II [M]Sprejemalec
    3Prosen MancaMala odbojka deklice III
    4HOSTNIK NOELCalcit Volley II [M]Bloker
    4Pate UrbanKadetiSprejemalec
    4Somrak ZojaKadetinjeSprejemalec
    4Penko GašperStarejši dečki II
    4Šuc LanaMini odbojka deklice II
    4Abrić Ela LiliMala odbojka deklice III
    4Windschnurer SaraStarejše deklice III
    5Pavlinac TimotejCalcit Volley III [M]Korektor
    5Vinkovič DinoCalcit Volley [M]Sprejemalec
    5Gorjup UlaCalcit Volley [Ž]Podajalec
    5Vučurevič AllegraCalcit Volley II [Ž]Sprejemalec
    5MEDVED MARKOCalcit Volley II [M]Libero
    5Ogrinc Patricija MarušaMala odbojka deklice III
    5Kurinčič JercaMala odbojka deklice
    6SLADIČ ENEJCalcit Volley II [M]Sprejemalec
    6Lazar LukaCalcit Volley [M]Bloker
    6ŠOŠTAR ERAZEMCalcit Volley III [M]Sprejemalec
    6ŠTERN ANEMARIECalcit Volley II [Ž]Bloker
    6Hubat MašaMini odbojka deklice II
    6Rondović ZalaStarejše deklice III
    7Maček AnjaCalcit Volley II [Ž]Sprejemalec
    7Radišković AndjelkaCalcit Volley [Ž]Sprejemalec
    7OKORN MIHACalcit Volley II [M]Sprejemalec
    7Kališnik MaksStarejši dečki ISprejemalec
    7Vukuvić MilicaMala odbojka deklice III
    7Rizvić HanaMala odbojka deklice
    8DROLC JAKOBCalcit Volley II [M]Podajalec
    8Perić KristianMala odbojka dečki
    8VRAVNIK MIA MARIJACalcit Volley II [Ž]Bloker
    8Alagić SaraMini odbojka deklice II
    8Groznik TjašaMala odbojka deklice III
    9Karadža Pevc MatevžCalcit Volley [M]Libero
    9Šen AsjaCalcit Volley [Ž]Sprejemalec
    9Dolinšek MihaKadetiLibero, Sprejemalec
    9Lončar AnaCalcit Volley II [Ž]Podajalec
    9Hribar AjdaMladinke
    9Trunk AnžeStarejši dečki II
    9Thaler NaceStarejši dečki II
    9Fabjan LeniMini odbojka deklice II
    9Rondović LinaMala odbojka deklice III
    10Sitar MancaMala odbojka deklice
    10Košenina AlanCalcit Volley [M]Libero
    10Bajc ŽanMala odbojka dečki
    10Najdič SaraCalcit Volley [Ž]Podajalec
    10Stupar KristinaCalcit Volley II [Ž]Korektor
    10Flisar Adrovič SvitStarejši dečki ISprejemalec
    11Hutinski SaraCalcit Volley [Ž]Bloker
    11Bičanič MatevžMala odbojka dečki
    11Novak Nike ViktorijaMala odbojka deklice
    11Suhadolec AleksMala odbojka dečki
    11Nikolić UrošCalcit Volley [M]Bloker
    11BUTALIČ ŠPELACalcit Volley II [Ž]Libero
    11Tarle JušStarejši dečki II
    11Matjažič NinaMala odbojka deklice III
    12Likozar Jurgec ElaMala odbojka deklice
    12Okroglič JureCalcit Volley [M]Sprejemalec
    12BOISA NajaCalcit Volley [Ž]Sprejemalec
    12ŽVEGLA NOEMICalcit Volley II [Ž]Sprejemalec
    12DRNOVŠEK NIKCalcit Volley II [M]Podajalec
    12Dolenec NikStarejši dečki IBloker
    12Pšeničnik MaticStarejši dečki II
    12Jezernik PikaMini odbojka deklice II
    12Križanec KajaMala odbojka deklice III
    13Škrbina MaksMala odbojka dečki
    13Bošnjak ČrtomirCalcit Volley [M]Sprejemalec
    13Plantarič ArneStarejši dečki ISprejemalec
    13Ahčin MajaMala odbojka deklice III
    14FRECE GREGORCalcit Volley II [M]Korektor
    14SITAR SARACalcit Volley II [Ž]Bloker
    14Primožič MaiMala odbojka dečki
    14Kolar MarkoStarejši dečki II
    14Regina MašaMala odbojka deklice III
    15Mitrašinović TomislavCalcit Volley [M]Korektor
    15Stojmenović FilipMala odbojka dečki
    15Osolnik MancaMala odbojka deklice
    15Pirnar AnžeMini odbojka dečki
    15Golob JoštStarejši dečki II
    15Berlec Diana VivianMala odbojka deklice III
    16Mlinar ŽanCalcit Volley III [M]Korektor
    16Brunet LazaroCalcit Volley [M]Sprejemalec
    16GOJAK TARACalcit Volley II [Ž]Libero
    16Golob TjašaMala odbojka deklice III
    17POLJANŠEK AMBROŽCalcit Volley II [M]Bloker
    17Okorn JakaMala odbojka dečki
    17GOJAK ATENACalcit Volley II [Ž]Libero
    17Oman JurijCalcit Volley [M]Bloker
    17Tome ŽigaKadetiLibero
    17Gašperlin HanaKadetinjePodajalec
    17Groznik TilenStarejši dečki II
    17Železnik AnaMala odbojka deklice III
    17Sušnik AjaMala odbojka deklice
    18Bakonji BernardCalcit Volley [M]Podajalec
    18Pucelj MašaCalcit Volley [Ž]Sprejemalec
    18Dolenec ErikStarejši dečki IBloker
    18Kovačevič EvaMala odbojka deklice III
    18Mali SaraMala odbojka deklice
    19HODAK TRISTANCalcit Volley III [M]Bloker
    19Palma ŽanMala odbojka dečki
    19Čižman NejaCalcit Volley [Ž]Bloker
    19VUKOJEVIĆ ADRIANACalcit Volley II [Ž]Bloker
    19BLAŽEVIČ URBANCalcit Volley II [M]Podajalec
    19Šetina KajaMala odbojka deklice III
    20Banko KatjaCalcit Volley [Ž]Libero
    20MUJANOVIĆ NIKCalcit Volley [M]Korektor
    20Bizjak MatevžStarejši dečki II
    20Kovačevič AnaMala odbojka deklice III
    21Adrović Flisar TajdaKadetinjeKorektor
    21Sprogar BorStarejši dečki ISprejemalec
    22Kotnik MarcelCalcit Volley III [M]Libero
    22Novšak DavidStarejši dečki II
    22Begić AlinaMala odbojka deklice III
    23Ficko NikaMala odbojka deklice
    23Rozoničnik ŽanCalcit Volley II [M]Bloker, Sprejemalec
    23Slanovec MatejKadetiSprejemalec
    23Rondović NikolajStarejši dečki II
    23Gortnar ErikaMala odbojka deklice III
    24Vidmar NežaMala odbojka deklice
    24Hubad JulijaMini odbojka deklice II
    24BURKELJCA JURECalcit Volley II [M]Bloker
    24Šegula OskarStarejši dečki II
    24Mravljak NeliMala odbojka deklice III
    24Mihelčič EvaMala odbojka deklice
    25KARNAR MARKCalcit Volley III [M]Libero
    25Jamšek OžbejStarejši dečki ILibero, Podajalec
    25Dittmer TaiaMini odbojka deklice II
    25Povše SaraMala odbojka deklice III
    26HURWITS ZACKCalcit Volley III [M]Libero
    26Jerše MihaStarejši dečki ILibero
    26Železnik ŽigaStarejši dečki II
    26Franko Repac LaraMini odbojka deklice II
    26Kovač EmaMala odbojka deklice III
    28Leskovar EnejKadetiPodajalec
    28Mijovski SergejStarejši dečki II
    28Kvas TisaMini odbojka deklice II
    29Strniša DrejcKadetiBloker
    29Deželak ŽakKadetiBloker
    29Špoljarič NikCalcit Volley III [M]Sprejemalec
    29Jovanovska JovanaMini odbojka deklice II
    30Okorn NejcCalcit Volley III [M]Podajalec
    30Sporn UrbanStarejši dečki ILibero
    30Jež LukasStarejši dečki II
    31Jensterle JonCalcit Volley II [M]Bloker, Korektor
    31Kurinčič JakobStarejši dečki II
    31Nuhija InaMala odbojka deklice III
    32Korošec NejcKadetiLibero
    33Bičanič DomenCalcit Volley III [M]Bloker
    33Gimpelj KajaCalcit Volley II [Ž]Korektor
    34Testen BlažCalcit Volley III [M]Korektor
    36Sporn ŽigaKadetiLibero
    44KONCILIJA MAJCalcit Volley III [M]Korektor
    44Varcar AmnaMala odbojka deklice III
    50Humar JakaMala odbojka dečki
    55Hočevar NatalijaMala odbojka deklice III
    66ČESEN NALCalcit Volley III [M]Sprejemalec
    66KOKOŠAR KIMMini odbojka deklice II
    66Vidmar PijaMala odbojka deklice III
    69Brun ValMala odbojka dečki
    69Šušteršič TilenStarejši dečki II
    77Albič JakaCalcit Volley III [M]Sprejemalec
    77Pavlovič UrošCalcit Volley [M]Bloker
    93Premk ZaraKadetinjeBloker
    94Jerše AnaMala odbojka deklice III
    99Cibašek LiaMala odbojka deklice III